Home / Kişisel gelişim / Bolluk ve zenginlik ritüeli

Bolluk ve zenginlik ritüeli

Bolluk ve zenginlik ritüeli , bolluk ve zenginlik içerisinde yaşamak herkesin hakkı. Öncelikle kafamızdaki para ile ilgili olumsuz düşünceleri silmeliyiz. “Para ile saadet olmaz”, “Paranın ne önemi ve mühim olan insanlık”, “Para elimin kiri” gibi para ile ilgili olumsuz düşünce kalıplarını zihnimizden atmalı, bu tür cümleleri hayatımızda kullanmamalıyız. Hem çok paramız olabilir hem de insanlık onuruna yaraşır bir ahlak içerisinde İlahi Kanunlara uygun, ibadetlerimizi yaparak sağlıklı, huzurlu, bolluk içerisinde bir yaşam sürebiliriz , bolluk ve zenginlik ritüeli .

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ RESMİN ÜZERİNE 1 KEZ DOKUNUN LÜTFEN. YAZININ TAMAMININ OLDUĞU SAYFAYA YÖNLENDİRİLECEKSİNİZ.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Dünyanın dua ve pozitif düşünce ile ayakta durduğunu biliyoruz, enerjilerle hareket ettiğini biliyor muydunuz? Size ve ailenize bol şans, zenginlik getirecek bu ritüelin yapılışı çok kolay, aşağıda sizlerle paylaşacağız. Bazı insanlara bu tür ritüelleri uygulamak garip gelebilir hatta bu tür ritüellerin İslam dinine göre caiz olmadığını söyleyebilirler. Şunu bilmemiz gerekir Yüce Allah’ın yarattığı her şey, canlı, cansız varlıklar enerjiden oluşur. Bu varlıkların bazıları çevrelerine pozitif enerji yayarken bazıları negatif enerji yayar, bazıları negatif enerjiyi üzerinde toplar hapseder. Bu tür ritüeller ile yapılmaya çalışılın Allah’ın izniyle pozitif enerjilerin açığa çıkmasına, negatif enerjilerin hapsedilerek yok olmasına vesile olmaktır.

Bolluk ve zenginlik ritüeli

Malzemeler

  • 1 yastık
  • 21 adet bozuk para (1 lira olabilir)

Yapılışı

Önce, sözlü bir şekilde kendinizin duyacağı bir sese tonuyla niyet ediyorsunuz. “Niyet ettim bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam sürmeye. Niyet ettim parayı hayatıma çekmeye.” 3 kere bu niyetinizi sözlü olarak söylüyorsunuz ve yattığın yastığın içerisine paraları atıyorsunuz.

Bu yastığın üzerinde yatıyorsunuz. Her sabah içerisinden 1 parayı alıyorsunuz, “bereketim artsın” diye sadaka veriyorsunuz. Bu 1 lira yanında imkanınız varsa daha fazla sadaka verebilirsiniz. 

Kaynak: Nuray Sayarı

About ahmedhoca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir